Wiele agencji reklamowych upiera się przy agresywnych, masowych sposobach promocji, podczas gdy nie dla każdego klienta i modelu biznesowego sprawdzają się one jednakowo. Chcemy przedstawić, dlaczego warto wziąć pod uwagę segregatory reklamowe i w jakich warunkach i okolicznościach sprawdzą się najlepiej.

Wybierz sprawdzone rozwiązania

Jednym z podstawowych zadań reklamy jest nakłonienie klienta do zakupu konkretnego towaru lub usługi. Zanim jednak do tego dojdzie, musi on przejść przez etap akomodacji, który polega na wstępnym zaakceptowaniu produktu. Nie inaczej jest w przypadku usług. Oczywiście trudno, aby osoba, która pierwszy raz słyszy o danej firmie, od razu zdecydowała się na jej usługi. Dlatego też podczas targów tematycznych lub różnego rodzaju konferencji branżowych warto rozważyć zdobycie sympatii poprzez wręczanie gadżetów. Segregatory reklamowe sprawdzą się idealnie, ponieważ nie tylko noszą na sobie logo firmy, lecz także są po prostu praktycznym przedmiotem codziennego użytku, który z pewnością znajdzie jakieś zastosowanie, zamiast być wrzuconym po jakimś czasie do kosza.

Obecność logo firmy przez określony czas stwarza względem niej pozytywne odczucia oraz w pewnym momencie zachęca do osobistego sprawdzenia jej jakości. Dlatego warto rozważyć w swoich działaniach promocyjnych zastosowanie segregatorów promocyjnych, które w długotrwałej perspektywie dają bardzo wymierne efekty.